Додаток 1 До Порядку надання Державною
Установою«Миколаївський обласний центр контролю
та профілактики хвороб Міністерства
охорони здоров
я України» та її відокремленими
структурними підрозділами
послуг і робіт за оплату та визначення їх вартості

Перелік робіт і послуг у сфері забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, які виконуються і надаються за плату

 1. Проведення мікробіологічних, молекулярно-генетичних діагностичних досліджень(крім планових досліджень).
 2. Проведення лабораторних досліджень під час проведення попереднього (при прийняті на роботу) та періодичного профілактичного медичного огляду працівників окремих професій, виробництва та організацій, діяльність яких може призвести до поширення інфекційних хвороб серед населення.
 3. Проведення бактеріологічних, вірусологічних,паразитологічних, санітарно-гігієничних, токсикоз-гігієнічних, фізичних, радіологічних, молекулярно-генетичних та інших досліджень щодо безпеки сировини, продукції, об’єктів виробничого середовища, біоматеріалу та довкілля для здоров’я людини (крім планових досліджень).
 4. Проведення досліджень та гігієнічна оцінка факторів, що можуть небезпечно впливати на стан здоров’я людини у житлових будинках, квартирах, садибах, визначення якості та безпеки питної води, грунту, повітря, приватних ділянок громадян(крім планових досліджень);
  розроблення рекомендацій.
 5. Централізоване виготовлення та контроль якості поживних середовищ для мікробіологічних досліджень.
 6. Визначення шкідливих і небезпечних факторів виробничого середовища, технологічного та трудового процесу, проведення досліджень для розроблення засобів захисту і опрацювання заходів для усунення або зменшення їх небезпечної дії та для атестації робочих місць.
 7. Навчання на робочих місцях фахівців відомчих лабораторій методів проведення бактеріологічних, вірусологічних, паразитологічних, санітарно- гігієнічних та інших досліджень.
 8. Проведення дезінфекційних, стерилізаційних,дезінсекційних та дератизаційних робіт на замовлення підприємств, установ, організацій,громадян(крім випадків, коли такі роботи проводяться у вогнищах інфекційних хвороб).
 9. До Постанови КМУ від 20.05.2020№392(зі змінами) «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короно вірусом SARS-CoV-2» проводити тестування на COVID-19 методом
  ПЛР(Виявлення РНК коронавірусом SARS-CoV-2 (COVID-19).