Дата публікації - 2.11.2021

Турбота — це обговорити із батьками, як зберігати приготовану їжу правильно

Харчове отруєння може бути спричинене вживанням їжі, яка містить хвороботворні бактерії та їхні токсини. Вони можуть потрапити у їжу в будь-який момент переробки чи виробництва харчової продукції та навіть вдома, якщо їжа неправильно готується або зберігається. Водночас заражена їжа може виглядати, пахнути та смакувати як нормальна.
Старші люди та люди з хронічними хворобами (діабетом, захворюванням печінки, ВІЛ/СНІД, онкологічні захворювання та пов’язані з ними прийом лікарських засобів, які пригнічують імунну систему та променеве лікування) перебувають у групі ризику внаслідок ослаблення імунної відповіді. Саме тому варто нагадати їм основні правила зберігання приготованої їжі
– Не довше, ніж через 2 години після приготування, помістіть їжу в холодильник або заморозьте її. Не кладіть гарячу їжу в холодильник — зачекайте, поки з неї перестане підніматися пара. Щоб охолодити їжу швидше, можна поділити її на маленькі порції.
– Температура холодильника повинна бути +4° C чи нижче, а морозильної камери — нижче -15° C.
– Переконайтесь, що ваші контейнери для зберігання продуктів чисті та в належному стані, і використовуйте їх лише для зберігання продуктів. Накрийте їх щільно прилягаючими кришками, фольгою або поліетиленовою плівкою. Перекладіть вміст відкритих банок у відповідні контейнери.
– Перевіряйте термін придатності продуктів. Пам’ятайте, що позначка «найкраще використати до» вказує на найкращий стан, але не є датою безпеки.
– Тримайте сирі продукти (м’ясо, птицю, рибу та молюсків) окремо від готових до вживання продуктів харчування.
– Розморожуйте продукти безпечно в холодильнику або в холодній воді чи мікрохвильовій печі. Не розморожуйте їх на прилавках чи поличках тощо. Бактерії швидко розмножуються в їжі за кімнатної температури.
– Якщо ви не впевнені, щодо безпеки приготування зберігання їжі — викиньте її та не куштуйте.
Не варто забувати про особисту гігієну: мийте руки протягом 20-40 секунд до, після та під час приготування їжі. Також утримуйте в чистоті стільниці та дошки для нарізання продуктів харчування.