Дата публікації - 29.12.2021

Святкування новорічних свят без алкоголю

З нетерпінням чекаєте Нового року? Не дайте алкоголю стати центральним елементом вашого святкування!
«Рекомендованої» дози алкоголю не існує. Ви можете випити таку кількість алкоголю, ризик якої для здоров’я переважає потенційну користь.
Алкоголь може змінювати ваші думки, судження, прийняття рішень і поведінку. Є пряма залежність розвитку небезпечних захворювань від доз алкоголю. До прикладу, що більше спиртного ви вживаєте, то вищим стає ризик раку.

Ділимося порадами, як зменшити вживання алкоголю на свята:
– Не купуйте алкоголь на свята та не тримайте його вдома. Доведено, чим більше алкоголю ми купуємо, тим більша ймовірність, що ми вип’ємо його раніше, ніж мали намір.
– Замініть звичні вам алкогольні напої безалкогольними. Це хороша альтернатива на свята. До того ж асортимент такої продукції дуже різноманітний.
– Уникайте «тригерів». Якщо певна компанія чи людина спонукає вас до випивки в Новий рік, намагайтеся уникати такого святкування або практикуйте способи ввічливої відмови.
– Не сідайте за кермо, якщо випили. Навіть невеликі дози алкоголю можуть вплинути на самопочуття й реакцію.
– Пийте більше води. Якщо ви для себе вирішили випити, перед уживанням спиртного можна випити склянку води, а в процесі варто вживати таку кількість води, яка орієнтовно відповідає випитій дозі алкоголю. Вода допоможе зменшити ризик зневоднення.
– Якщо ви вирішили випити, не споживайте алкоголь на голодний шлунок. Так ви швидше сп’янієте.
– Не вживайте алкоголь, якщо приймаєте ліки. Прочитайте уважно інструкцію до лікарського засобу та пам’ятайте, що поєднання алкоголю з ліками може призвести до непередбачуваних наслідків і навіть смерті.

Похмільний синдром не лікують алкоголем. Якщо ви відчуваєте наслідки пиття спиртних напоїв зранку, прийміть контрастний душ та пийте більше води.
Пам’ятайте! Веселитися та отримувати насолоду від життя можна й потрібно на тверезу голову, щоб було що згадати. Відпочивайте без шкоди для здоров’я!
Докладніше:https://bit.ly/3sLgeC6  https://bit.ly/3mHWBqJ