Дата публікації - 1.11.2021

Пам’яті друга!

Адміністрація та колектив Державної установи «Миколаївський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» з великою скорботою повідомляє, що 30.10.2021 року, на 73-му році життя перестало битися серце доброго та щирого друга, поважної людини, справжнього професіонала, нашого колеги – кандидата медичних наук – Раєвського Владислава Анатолійовича!
Владислав Анатолійович зробив значний вклад у розвиток санітарно-епідеміологічної служби, якій віддав майже 50 років свого трудового життя заради забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення Миколаївської області. Пройшов нелегкий, але славетний шлях від лікаря з гігієни праці до завідувача відділу. Він належав до яскравої когорти фахівців, які віддавали всі свої сили задля здоров’я і довголіття людини.
Ми будемо завжди пам’ятати Владислава Анатолійовича, як вірного друга, досвідченого фахівця, доброзичливу та щиру людину.
Втрата Владислава Анатолійовича Раєвського є непоправною для коллективу установи та всього медичного загалу області. Сум і печаль ми розділяємо з його родиною, з усіма, хто його знав і любив.
Світла пам’ять про Владислава Анатолійовича Раєвського назавжди залишиться в серцях всіх тих, хто його знав та працював разом з ним.