Дата публікації - 24.12.2021

Фізична активність взимку

Бути фізично активними взимку буває важко, особливо в холодну погоду, коли є ожеледиця та світловий день набагато коротший. Проте не варто забувати, що регулярна фізична активність корисна для вашого здоров’я. Вона допомагає знизити високий артеріальний тиск, контролювати вагу, зменшити ризик серцево-судинних захворювань, інсульту, цукрового діабету 2 типу та різних видів раку.

Як залишатися фізично активними взимку? Ділимося порадами
– Якщо погодні умови комфортні, обов’язково знайдіть час, щоб прогулятися парком, лісом чи вулицею.
– Стежте за прогнозом погоди. Це дозволить вам заздалегідь спланувати зимову активність та підібрати відповідний одяг.
– Одягайте кілька шарів зручного одягу. Коли стане тепліше, ви зможете зняти зайві речі. Так ви будете захищені від перегріву чи переохолодження.
– Підготуйте себе до занять онлайн. Пошукайте безоплатні відео уроки з вправами або зайдіть відповідні трансляції в соціальних мережах. Зараз є безліч онлайн уроків з танців, аеробіки та й навіть ранкової зарядки.
– Не можете вийти на прогулянку через погодні умови? Залишайтеся вдома і прибирайте, ходіть сходами згори донизу і навпаки, адже це теж вид фізичної активності.
Обирайте собі той вид активності взимку, який вам найбільше підходить. Корисними будуть прогулянки, швидка ходьба, біг чи піший туризм. Допоки не випав сніг можна згрібати опале листя. А коли вже випаде — прибирати його, грати в сніжки, ліпити сніговика.