Дата публікації - 14.06.2022

Ботулізм

Від початку війни через обмежений доступ до питної води, а також можливість обробки продуктів ймовірність інфікування кишковими та токсико-інфекційними захворюваннями підвищилась. У мирний час сезонна захворюваність на ботулізм припадала на травень-червень. Нагадаємо, що на початку травня у м. Києві було зафіксовано декілька випадків ботулізму (у т.ч. важкі випадки).

Отож, що ж таке ботулізм, Це гостре токсико-інфекційне захворювання, що спричинене токсином Clostridium botulinum. Воно характеризується тяжким ураженням нервової системи із виникненням паралічів, гострою дихальною недостатністю, яка і є причиною смерті. Існує рановий ботулізм, ботулізм немовлят, хронічний ботулізм та харчовий ботулізм (понад 99 % усіх випадків).

У природі збудники ботулізму є широко поширеними: вегетативні форми і спори є в кишківнику різних тварин, водоплавних птахів, риб. Коли вони потрапляють у зовнішнє середовище (ґрунт, мул озер і річок), то спори довго зберігаються і накопичуються там.

Тому варто не забувати, що майже всі харчові продукти, які забруднені ґрунтом або вмістом кишківника тварин/птахів/риб можуть містити вегетативні форми або спори ботулізму. Харчовий ботулізм виникає після вживання в’ялених, солоних, консервованих продуктів, що були погано промиті, недостатньо термічно оброблені, транспортувались або зберігались неналежним чином. В анаеробних умовах (при відсутності кисню) у цих продуктах через наявність спор клостридій відбувається розмноження збудника та накопичується ботулотоксину.

🔅Консервовані рослинні продукти (гриби, овочі, бобові) є причиною виникнення ботулізму типу А;
🔅м’ясні консерви, ковбаси, шинки спричиняють ботулізм типу В;
🔅вживання копченої, в’яленої риби, рибних консервів викликає ботулізм типу Е.

Перші симптоми ботулізму зазвичай виникають через 12-24год. після споживання зараженого продукту. Попри це вони можуть з’явитись і через 2 год., і через 10 днів. Усе залежить від дози та виду токсину, що потрапив в організм людини.
На початку захворювання виникає м’язова слабкість, запаморочення, а також сухість у роті. Майже у 50% випадків спочатку виникають болі в животі, блювота, потім здуття живота та парез кишківника. На фоні цих розладів з’являються симптоми ураження нервової та м’язової систем (нечіткість зору, туман та сітка перед очима, подвоєння предметів, сильний головний біль, порушення ковтання, відчуття «грудки», болі під час ковтання, мова стає «змазаною», нечіткою, можлива афонія), виникає тахікардія, розвивається дихальна недостатність. Причина смерті – зупинка дихання через параліч.

При підозрі на отруєння не можна зволікати і незалежно від тяжкості перебігу захворювання потрібно негайно викликати швидку допомогу для екстреної госпіталізації у стаціонар.