Дата публікації - 22.11.2021

5 порад як зменшити споживання алкоголю

Зловживання алкоголем може призвести до багатьох проблем в житті людини. Особливо це стосується здоров’я. Надмірне вживання алкоголю може призвезти до хвороб печінки, проблем з травленням, серцем, очима тощо.
Є пряма залежність розвитку небезпечних захворювань від доз алкоголю. До прикладу, що більше спиртного ви вживаєте, то вищим стає ризик раку.
Ви можете зменшити споживання алкогольних напоїв. Ділимося порадами:
– Зробіть перерву. Утримайтеся від спиртних напоїв на тиждень чи місяць та простежте за станом здоров’я. Важко робити довгі перерви? Починайте з 1–2-х днів на тиждень. Ми у вас віримо!
– Уникайте «тригерів». Подумайте, що викликає у вас бажання пити? Люди та місця можуть спонукати до чарки. Намагайтеся їх уникати або практикуйте способи ввічливої відмови. Ваше здоров’я важливіше!
– Звільніть своє житло від алкогольних напоїв. Доведено, чим більше алкоголю ми купуємо, тим вища ймовірність випити його раніше, ніж мали намір. Нехай в оселі буде менше спиртного або краще взагалі не купувати такі напої додому. Це допоможе утриматися від спокус.
– Боріться зі стресом здорово. Алкоголь не допомагає боротися зі стресовим станом. Найкращий спосіб перестати нервуватися — прогулюватися на свіжому повітрі, займатися спортом, вести активний спосіб життя, наповнюватися позитивними емоціями та збалансовано харчуватися. Важко почати, але варто спробувати! Вам точно сподобається.
– Вживайте безалкогольні напої. Це хороша альтернатива, до того ж асортимент такої продукції вельми різноманітний.
Пам’ятайте! Веселитися та отримувати насолоду від життя можна й потрібно на тверезу голову, щоб було що згадати. Бережіть своє здоров’я.
Докладніше на сайті #ЦГЗ: https://bit.ly/3rVjVkL