Дата публікації - 10.12.2021

5 кроків до безпечного харчування

З дорослішанням дитини світ довкола неї стає все більшим. Розширюючи коло спілкування на прогулянках, у гостях чи в групі дитячого садочка, дитина стикається зі збудниками різноманітних інфекцій, зокрема й гострих кишкових.
Гострі кишкові інфекції — є найпоширенішими інфекційними хворобами, що можуть призвести до серйозних ускладнень, особливо в дітей. Зазвичай ГКІ спричиняють бактерії або віруси, які потрапляють в організм із зараженою їжею, водою чи просто через брудні руки, іграшки, або інші предмети довкілля, з якими тісно контактує дитина.
Від початку року станом на 1 листопада 2021 року в Україні зареєстровано 28 спалахів гострих кишкових інфекцій у дитячих дошкільних закладах, під час яких постраждали 258 людей, у тому числі 248 дітей. Спалахи були спричинені ротавірусами в 42,9%, іншими встановленими збудниками (переважно норовірус) у 32,1%, сальмонелою в 3,6%, збудника не було встановлено у 21,4%.
Зрозуміло, що коли дитина перебуває в дитячому садочку, за її безпеку і здоров’я має відповідати заклад: закуповувати якісні продукти, забезпечувати їхнє належне зберігання, приготування та дотримання персоналом харчоблоку санітарно-гігієнічних норм.
Якщо ж малюк не відвідує садок, батьки мають самостійно дбати про профілактику гострих кишкових інфекцій. Це не складно, головне — дотримуватися простих, але ефективних правил:
– Підтримуйте чистоту
– Відокремлюйте сиру їжу від готової
– Ретельно готуйте їжу
– Зберігайте їжу при безпечній температурі
– Використовуйте безпечну воду і свіжі продукти
Докладніше про кожне з правил: https://bit.ly/3DAzTq9
Візьміть до уваги, що одним із найдієвіших методів профілактики ротавірусних інфекцій є щеплення. На жаль, від норовірусів вакцини немає. Також для профілактики гострих кишкових інфекцій важливо змалку привчати дитину дотримуватися правил особистої гігієни, адже без цього самих лише старань батьків буде замало.