Державна установа «Миколаївський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» забезпечує приймання та розгляд повідомлень від осіб, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції». Будь-яка особа з числа працівників ДУ «МОЦКПХМОЗ» за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, має право повідомити про порушення вимог Закону “Про запобігання корупції” іншою особою. Особи,які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави  відповідно до чинного законодавства.

Ви можете залишити відповідне повідомлення, інформація в якому стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені, щодо посадових осіб структурних підрозділів ДУ «МОЦКПХМОЗ». 

Всі повідомлення розглядаються уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції в ДУ «МОЦКПХМОЗ» згідно з вимогами законодавства.

Телефон Гарячої лінії з питань запобігання та виявлення корупції в Держаній установі «Миколаївський обласний центр контролю та

профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України»

(0512) 41-40-40 З 9.00 до 16.00

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції – Наумова Валерія.

Для громадян

  •  Електронна пошта: nolcdsesu@ukr.net
  • Телефон: (0512) 41-40-40

Для працівників ДУ «МОЦКПХМОЗ»

Форма зворотнього зв`язку